شمشاد طلایی از درختچه های زیبای مقاوم و همیشه سبز با قابلیت رشد در هر نوع اقلیم ها می باشد که با زیبایی منحصر به فرد و رنگ زیبا، زینت بخش خانه ها، باغهای لاکچری و ویلاها بعنوان پرچین یا یک گیاه تزئینی می باشد. درختی که با رشد و نمو بالا و آسان، پوششی زیبا ایجاد کرده و با ظاهری کلاسیک، پوششی سبز و طلایی و درخور ایجاد می کند. انواعی از بهترین شمشاد ها را می توان از بزرگترین فروشگاه اینترنتی شمشاد طلایی تهیه و در محل مورد نظر استفاده نمود.

بزرگترین فروشگاه اینترنتی انواع شمشاد طلایی در ایران

راهنمای خرید اینترنتی شمشاد طلایی به صورت عمده

راهنمای خرید اینترنتی شمشاد طلایی به صورت عمده

شمشاد با تحمل بالای خشکسالی، خاک کم توان، آلودگی هوا و … از گیاهان مورد علاقه باغبانان بوده و دارای گل نیز می باشد، گلهایی با رنگ سفید و بویی ترش. می توان آن را در هر شگل و سایزی پرورش داد و قابلیت رشد در حیاط و گلدان را دارد. شمشاد طلایی با برگ هایی سبز روشن و لبه های زرد طلایی براق، در هر مکانی که باشد می درخشد.

شمشاد در صورت عدم نگهداری و هرس به صورت تهاجمی به گیاهان دیگر غلبه می کند. شمشاد طلایی پاکوتاه به آسانی در نور کم رشد می کند ولی بهتر است که در محیط آفتاب گیر کاشته شود تا رنگ برگهایش طلایی بافی بماند وگرنه در سایه به رنگ سبز تیره تغییر می یابد و زیباییش را از دست می دهد.

جهت دریافت راهنمای خرید اینترنتی شمشاد طلایی به صورت عمده با یک جستجوی ساده از اینترنت می توان یه لیست جامعی از سایت های ارائه دهنده دست یافت.

شمشاد طلایی برای رشد بهتر به چه نوع خاکی نیاز دارد؟

شمشاد طلایی برای رشد بهتر به خاک قلیایی با زهکشی مناسب نیاز داشته برای سبزی و شادابی بیشتر این گیاه در اوایل بهار از کود ازت استفاده کرد. شمشاد قابلیت انطباق بالایی با هر محیط داشته و می توان به آسانی با یک آرایش صحیح به شکل و مدل دلخواه خود درآورد، این درختچه بسیار مناسب برای ورودی ها و همین طور یک جدا کننده طبیعی محوطه و اطراف زمین های چمن کاری شده است.

این گیاه با آبیاری منظم بهتر رشد کرده و به سادگی به روش قلمه زدن تکثیر می شود. اگر از این گیاه زیبا در گلدان نگهداری می کنید بهتر است هر ساله گلدان آن را تعویض و خاک آن را هم تازه کنید تا از سلامت همیشگی گیاه خود مطمئن شده و از زیبایی غیر قابل وصف آن بهره ببرید. با خرید شمشاد طلایی شما زیبایی منحصر به فردی را به باغچه یا خانه خود هدیه می دهید.