خرید برگ ازگیل تازه چیده شده از باغات شمال سبب افزایش کیفیت فروش می گردد.
متقاضیان می توانند جهت دریافت قیمت فروش و خرید برگ ازگیل مرغوب از طریق تماس با ما در جریان لیست قیمت قرار بگیرند.
خرید برگ ازگیل تزئینی ارزان و با کیفیت همواره موجب افزایش رضایت فروش از طرف مشتری می گردد.

با ما باشید تا در جریان صفر تا صد خرید برگ ازگیل قرار بگیریم.

درخت ازگیل

خرید برگ ازگیل

درخت ازگیل از دیرباز در سراسر جهان یافت می شد و مردم سراسر جهان در مناطق جنگلی این درخت میوه زیبا را به خوبی می شناسند. اما از زمانی که زیست شناسان آمریکایی برای اولین بار درخت ازگیل را در کشور ژاپن یافتند این درخت را بومی همان کشور خواندند و به همین سبب است که برخی از مردم نام ازگیل ژاپنی را روی آن نهادند.
در مناطق جنگلی ایران نیز درختان ازگیل بسیاری به صورت خود رو رشد کرده است. اما باغبانان شمالی به جهت دسترسی آسانتر اقدام به کاشت و پرورش درخت ازگیل در باغات خود نموده اند.

مردم و بالاخص باغبان ها از کاشت درخت ازگیل در مناطق زندگی خود منافع فراوانی می برند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی فضای سبز با درخت ازگیل
  در صده های گذشته از درخت ازگیل به عنوان یک درخت زینتی در برخی از کشورهای اروپایی استفاده می شد. درخت ازگیل به دلیل عدم خزان موجب شد تا بسیاری از مردم از این درخت در طراحی فضای سبز حیاط منزلشان استفاده کنند.
  همچنین طی سالیان اخیر مردم ایران نیز به کاشت و پرورش درخت ازگیل در فضای سبز محیط زندگی خود روی آورده اند.
 • استفاده از میوه های لذیذ و شیرین ازگیل
  علاوه بر خرید برگ ازگیل از این درخت نیز استفاده قابل توجه دیگری هم می توان انجام داد.
  درخت ازگیل با داشتن میوه های شیرین معروف است. اگر در ماه های خرداد و تیر به شمال مسافرت کنید خواهید دید که در میوه فروشی ها این میوه دوست داشتنی وجود دارد.
 • خرید برگ ازگیل توسط گل فروشی ها از باغداران
  علاوه بر تمام اینها از مهمترین محصولات اقتصادی خرید برگ ازگیل است.
  تمام کسانی که در محیط زندگیشان حتی یک تک درخت ازگیل دارند می دانند که خرید برگ ازگیل یکی ازمهمترین عوامل کاشت آنهاست.
  صاحبان فروشگاه های گل و گیاهان زینتی با تزئین دسته گلهای خود توسط برگ ها اقدام به خرید برگ ازگیل به صورت مستقیم و عمده از تولید کننده گان می کنند.

تکثیر درخت ازگیل

خرید برگ ازگیل

از زمانی که خرید برگ ازگیل به صورت حرفه ای آغاز گردید، باغداران به تولید و تکثیر درخت ازگیل روی آوردند.
بهترین راه برای تکثیر ازگیل کشت بذر میوه آن است که باید مرحله به مرحله انجام گیرد تا بیشترین بازدهی را بدهد.
مراحل تکثیر ازگیل بدین شرح است:

 1. درخت
  ازگیل نیز مانند سایر گیاهان قادر است تا ویژگی های خود را به نسل های بعدی منتقل کند.
  پس باید در انتخاب درخت مادری دقت نمود تا در آینده خرید برگ ازگیل را دچار مشکل نکند به همین دلیل می بایست قوی ترین درخت را برای تهیه بذر تعیین کرد.
 2. زمان کاشت
  بهترین زمان کاشت بذر ازگیل در فصل زمستان و در اوایل اسفند ماه می باشد. زیرا در این زمان با نزدیک شدن به فصل بهار آب و هوا اندک اندک رو به گرم شدن پیش می رود و طبیعت جانی دوباره می گیرد.
 3. بذر
  بذر ها حتما باید از میوه های رسیده ازگیل تهیه شوند تا بهترین بازدهی را در زمان رشد از خود نشان دهند.
  قابل ذکر است هنگامی که بذر از میوه ازگیل جدا میشود باید در مکانی خشک و دمای اتاق نگهداری شود تا از بروز هرگونه آفت و سایر آسیب ها در امان بماند.
 4. خاک
  بذر های ازگیل برای رشد به خاک نرم و قوی نیاز دارند. بدین منظور بهترین خاک می تواند ترکیب خاک باغچه، ماسه و کود حیوانی باشد.
 5. آبیاری
  خاک بذر ها همواره باید مرطوب نگه داشته شود به همین جهت بذر ها پس از کاشته شدن باید هر هفته 2 تا 4 بار آبیاری شوند. البته تعداد دفعات آبیاری می تواند توسط باغبان کم تر یا زیاد تر تعیین شود
 6. رطوبت
  بذر ها در طول رشد خود نیاز ضروری به وجود رطوبت اضافی ندارند و همان آبیاری هفتگی می تواند رطوبت مورد نیاز برای رشد بذر های ازگیل را فراهم آورد.
 7.  دما
  این بدیهی است که بذر ها در دمای سرد زمستان جوانه زنی نکنند اما باگرم شدن تدریجی روزها، بذر ها نیز شروع به جوانه زنی و رشد می کنند.
 8. زمان برداشت
  بهترین زمان برداشت نشا های ازگیل در فصل پائیز است. نکته قابل توجه اینکه گاها دیده می شود برخی از نشا ها به قدری رشد و نمو می کنند که خرید برگ ازگیل را از روی همان نشا ها نیز می توان انجام داد.

نگهداری درخت ازگیل

خرید برگ ازگیل

برای تولید و خرید برگ ازگیل با کیفیت باید درختانی قوی داشته باشیم تا مشتریان گرامی از مرغوبیت محصول راضی باشند.
در صورتی که به درستی نتوانیم نیاز های این گیاه با ارزش را درک کنیم خرید برگ ازگیل به دلیل افت محسوس کیفیت با مشکلات زیادی روبرو می شود.
به همین سبب باغداران با علم به اینکه درخت ازگیل نیاز به مراقبت های خاصی دارد تا بتواند برگ هایی قوی بپروراند اقدام به نگهداری و مراقبت از آن را انجام می دهند تا خرید برگ ازگیل با بالا ترین کیفیت صورت گیرد.
با هم نیازمندی های درخت ازگیل را به صورت کلی بررسی میکنیم:

 1. نور
  درخت ازگیل نیازمند نور مستقیم خورشید است.
 2. خاک
  اگرچه این درخت قادر به رشد در بیشتر خاک ها است اما برای خرید برگ ازگیل مرغوب می توان از ترکیب خاک باغچه، خاک برگ و ورمی کمپوست استفاده کرد.
 3. آب
  این درخت به دلیل داشتن برگ های پهن به میزان زیادی به آب نیاز دارد و در صورتی که آبیاری به اندازه باشد باغداران قادر به خرید برگ ازگیل با سود بسیار خوبی خواهند بود.
 4. کود
  کود دهی به درخت ازگیل دو ویژگی دارد:
  اول اینکه کود موجب کاهش میوه های ازگیل می شود و باغدارانی که درختان ازگیل را به جهت تولید میوه نگهداری میکنند از کود دادن به آنها خود داری می کنند.
  ویژگی دوم کود افزایش چشمگیر رشد برگ ها است بدین سب درختانی که برای خرید برگ ازگیل پرورش می یابند در طول رشد نیز کود دهی می شوند.

خرید برگ ازگیل

خرید برگ ازگیل

خرید برگ ازگیل در سایز های مختلف همگی با کیفیت عالی انجام می پذیرد.
متقاضیان می توانند جهت خرید برگ ازگیل تازه از طریق لینک های ارتباطی درج شده در همین سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.
باغبانان پس از ثبت سفارش خرید برگ ازگیل شروع به چیدن برگهای تازه و با کیفیت میکنند تا محصول در اصرع وقت به دست صاحبان فروشگاه های گل و گیاهان زینتی برسد.