خرید عمده انواع کاج نوئل سبز یکی از راه های خرید این گیاه با صرفه اقتصادی بالاست. سایت ما با ارائه انواع کاج سبز بصورت بذر و نهال، یکی از جامع ترین سایت های فروش آنلاین گیاهان است.

انواع کاج نوئل سبز

کاج نوئل

کاج نوئل در اکثر نقاط دنیا به عنوان یک درخت تزئینی در پارکها و فضاهای سبز خیابان شناخته شده است. چوب این گیاه بسیار مرغوب بوده و کاربردهای زیادی در صنعت تجارت و تولید الوار نجاری دارد و یکی از بیشترین کاربردهای این درخت، تزئین و استفاده از آن در جشن کریسمس است.
بیش از ۴۰ گونه کاج نوئل در دنیا وجود دارد که از مهم ترین آنها میتوان به کاج های زیر اشاره کرد

  • کاج نوئل سبز
  • کاج نوئل نقره ای
  • کاج نوئل بالشتکی
  • کاج نوئل آبی کاستر
  • کاج نوئل کانادایی

انواع کاج نوئل سبز

شکل ظاهری نوئل سبز

برگ های درخت کاج سوزنی شکل و دارای مقاطعی چهارگوشه است.
ارتفاع این درخت بین ۲۵ تا ۴۰ متر است و همیشه سبز میباشد. تمامی گونه های درخت کاج تک پایه هستند و مخروط های جنس نر و ماده شانروی همان درخت ولی در شاخه های متفاوت تشکیل میشود.
خود درخت نوئل سبز شامل زیرگونه های سبز بالشتکی و سبز اولندورف میباشد.

انواع کاج نوئل سبز

نگهداری کاج نوئل سبز

نگهداری کاج سبز بسیار آسان و برای زیبایی فضاهای سبز بسیار مناسب است. این گیاهان در همه بافت های خاک قابل رشد است و فقط خاگشان نیاز به زهکشی مناسب دارد. ریشه های درخت کاج سطحی و نزدیک به خاک است به همین دلیل آبیاری خیلی زیاد آن باعث سست شدن و در نهایت افتادن آن میشود.
آبیاری این گیاه در دو سال اول کاشت مهم بوده و باید بطور منظم انجام شود ولی پس از آن آبیاری هفته ای برای رشدشان کافیست. هرس کردن این گیاه برای پر شدن شاخه ها و همچنین اضافه شدن شاخه‌های جدید بسیار توصیه شده است.

خرید عمده کاج نوئل

کاج نوئل به عنوان یکی از زیباترین کاج های تزئینی هم برای فضاهای طبیعی و هم در جشن کریسمس استفاده میشود. سایت ما بطور تخصصی
فروش آنلاین گیاهان و درختچه ها تزئینی را به عهده داشته و انواع کاج نوئل سبز را در سایز های مختلف بصورت عمده بفروش میرساند.
تمامی قیمت های ما زیر قیمت بازار بوده و از آنجا بخش زیادی از فروش ما بصورت عمده است و واسطه های بین خریدار و فروشنده حذف شده است
قیمت نهایی کاملا مناسب است.