افرا نوعی درخت رنگارنگ است که از نظر شکل و نظم‌ بسیار متفاوت است و رشد آن در نور آفتاب بیشتر می باشد. قیمت روز افرا قرمز در ایران از تناقص بسیار زیادی برخوردار است، چون بحران های اقتصادی تمام محصولات را با نوسان زیادی رو به رو کرده است.

بروزترین لیست قیمت افرا قرمز در بازار ایران

شرایط نگهداری از افرا قرمز در خانه

شرایط نگهداری از افرا قرمز در خانهافراهای قرمز باید در نور آفتاب کاشته شوند تا رشد آن ها با سرعت بیشتری پیش برود. برای نگهداری از این درخت بهتر است آن را پشت شیشه قرار دهید.

ریشه این گیاه باید در گلدان های بزرگ باشد تا بتواند به خوبی املاح معدنی را جذب کند.

مناسب ترین خاک برای کاشت افرا قرمز

مناسب ترین خاک برای کاشت افرا قرمزبرای کاشتن افرا ها بهتر است از خاک شنی و ماسه استفاده کرد، اما این درخت با هر نوع خاکی سازگاری دارد و به راحتی خشک نمی شود.

گیاه مورد نظر از رنگ های نارنجی، زرد و قرمز تشکیل شده است و برای تزئین برخی از اماکن عمومی به کار می رود، چون رنگ بندی آن بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد.

خرید و فروش افرا قرمز با قیمت مناسب در تهران

خرید و فروش افرا قرمز با قیمت مناسب در تهرانافراها با قیمت مناسبی در تهران فروخته می شوند. فروش این گیاه به وسیله باغداری های بزرگ کشور انجام می شود، چون آن ها گونه های مختلفی را پرورش می دهند.

برای خرید بهتر است سایت شهرهای گوناگون را جستجو کنید و از تمام محصولات آن ها اطلاع دقیق به دست آورید. 

روش های آبیاری انواع افرا قرمز

روش های آبیاری انواع افرا قرمزافرای قرمز به آبیاری دقیق و حساب شده نیاز دارد، چون در فصل های گرم سال درختان املاح و مواد معدنی خود را به مقدار بسیار کمی از دست می دهند.

گیاه مورد نظر در فصل زمستان به آبیاری کمتری نیاز دارد، چون سرد بودن هوا و نزولات آسمانی آب درختان را به خوبی تامین می کند.

راهنمای آبیاری و کود دهی افرا قرمز

راهنمای آبیاری و کود دهی افرا قرمز کود دهی درختان افرا بر حسب نیاز آن ها انجام می شود، چون این گیاه در هر شرایطی رشد می کند و در هر نوع دمایی از خود مقاومت زیادی نشان می دهد.

افرا قرمز ژاپنی جنبه تزئینی دارد و از نظر قدی نسبت به گونه های دیگر کوتاه تر است و بیشتر برای خانه های آپارتمانی استفاده می شود. چوب این درخت را برای ساخت مبل به کار می برند.

مناسب ترین شیوه کاشت افرا

مناسب ترین شیوه کاشت افرامناسب ترین شیوه کاشت افرا روش قلمه یا تکثیر می باشد که باید به دست باغبانان حرفه ای انجام شود تا محصول به خوبی رشد کند و رنگ خود را از دست ندهد.

درخت افرا قرمز برای زیبا سازی شهر ها و برخی از مراکز درمانی به کار می رود، چون ظاهری زیبا دارد و از آلودگی هوا جلوگیری می کند. این گیاه به هرس کردن احتیاجی ندارد و فقط برگ های خشک و زرد حذف می شوند.