سایت خرید و فروش شمشاد طلایی امکان دسترسی آسان برای خریداران را از همه نقاط کشور فراهم نموده است.

شمشاد طلایی را می توان درختچه ای جمع و جور با رنگی جذاب و خیره کننده در نظر گرفت که دارای رنگ سبزی روشن و لبه های زرد طلایی می باشد.

سایت خرید و فروش شمشاد طلایی

کاربرد بوته شمشاد طلایی

شاخ خو برگ این گیاه را می توان در هر ارتفاع و شکل و اندازه ای که بخواهید هرس کنید و با آن مناظر زیبایی را در باغچه و حیاط خود به وجود آورید.
این گیاه به عنوان یک گزینه ایده آل در محوطه سازی فضای سبز به شمار می رود و با آن می توان یک پرچین زیبا یا یک دیواره طبیعی و قابل آرایش به وجود آورد و علاوه بر جذب صداهای محیطی و گرافیکی، یک چشم انداز زیبا و خاص ساخت.
این گیاه به دلیل انعطاف زیاد می تواند با ارایش و هرس برای کاشت در یک گلدان و قرار دادن در پاسیو بسیار مناسب باشدو
همچنین می توان آن را برای اطراف راههای ورودی و به عنوان یک جداکننده طبیعی در محوطه سازی و اطراف فضاهای چمن کاری شده مورد استفاده قرار داد.

سایت خرید و فروش شمشاد طلایی

شرایط محیطی مطلوب شمشاد طلایی

این گیاه دارای مقاومت و انعطاف بالایی است و می تواند در مناطق ساحلی و در مناطقی که شوری خاک بالا دارند نیز به خوبی رشد کند.
همچنین این گیاه در خاک های فقیر و آب و هوای گرم و خشک نیز رشد خوبی دارد ولی بهترین محیط آفتاب کامل و رطوبت متوسط می باشد.
این گیاه با یک برنامه منظم آبیاری و هفتگی به خوبی رشد می کند ولی توجه داشته باشید که در محیط های گرم نیز به آبیاری بیشتری دارد.
نحوه تکثیر شمشاد طلایی
این گیاه به راحتی از طریق قلمه زدن تکثیر می شود و می توان بعد از هرس کردن، شاخه های اضافی را جدا نموده و برای قلمه استفاده کرد.
با حفظ رطوبت خاک قلمه در مدت زمان کمی این گیاه شروع به ریشه زایی میکند و به یک بوته جدید تبدیل می شود.

سایت خرید و فروش شمشاد طلایی

سایت خرید و فروش شمشاد طلایی

امروزه با گسترش زندگی ماشینی و افزایش دغدغه های کاری، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که خریدهای خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری تهیه نمایند و بدین ترتیب در وقت خود صرفه جویی نموده و هزینه ها را کاهش می دهند.
با خرید آنلاین این گیاه امکان مشاهده کامل مشخصات آن برای مشتریان فراهم شده است و در خریدهای عمده، امتیازات بالایی برای مشتریان در نظر گرفته شده است که می تواند باعث بالارفتن سوددهی آن ها شود.

جهت دریافت لیست قیمت خرید و فروش شمشاد طلایی اینجا کلیک کنید.