فروش شمشاد طلایی در تهران با قیمت ارزان موجب شده تا خرید و فروش عمده رونق یابد.
ارسال مستقیم و بدون واسطه موجب می شود تا قیمت خرید و فروش شمشاد طلایی در تهران زیر قیمت بازار باشد.
مشتریان محترم جهت دریافت لیست قیمت عمده خرید و فروش شمشاد طلایی در تهران می توانند هم اکنون با مشاوران ما در واحد فروش تماس حاصل نمایند.

تولیدی شمشاد طلایی

فروش شمشاد طلایی در تهران

شمال کشور همواره به عنوان بزرگترین پایانه گل و گیاهان زینتی سالانه صد ها هزار گلدان شمشاد طلایی روانه بازار کلان شهر های ایران می کند.
از مهم ترین عواملی که سبب گردید تا شمال ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده شمشاد طلایی در ایران باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دوری شمال کشور از صنعت
  • حاصلخیز بودن خاک
  • آب و هوای معتدل و شرجی
  • بارش باران فراوان در طول سال و وجود رودخانه ها
  • کشاورز بودن اکثریت مردم وداشتن فرهنگ کشاورزی

تکثیر و پرورش شمشاد طلایی

فروش شمشاد طلایی در تهران

تکثیر شمشاد طلایی در خزانه انجام می شود.
برای اجرای این کار ابتدا خزانه را آماده میکنند به صورتی که دارای خاک نرم و ماسه ای داشته باشد زیرا ماسه موجب ریشه زایی قوی می گردد.
سپس قلمه های شمشاد طلایی به طول 10 سانتی متر را ازساقه بالغ گیاه مادری جدا می کنند. برای تولید عمده شمشاد طلایی باید انبوهی از قلمه ها را تهیه نمود.
قلمه ها در خزانه نشا می شوند و پس از 2 الی 3 ماه دارای ریشه های قوی می گردند.

فروش شمشاد طلایی در تهران

فروش شمشاد طلایی در تهران

طراحان فضای سبز کلان شهر تهران از همان ابتدا دارای بزرگ ترین بازار و جزو قدرت مند ترین مشتریان در سطح ایران بودند و همچنان هستند.
تولیدی ها هم با به زیر کشت بردن وسعت های بسیار بزرگی از اراضی شمال کشور آماده فروش شمشاد طلایی در تهران با قیمت مناسب و بدون واسطه هستند.
مشتریانی که کار خرید و فروش شمشاد طلایی در تهران را انجام می دهند می توانند با خرید عمده از تخفیف های خوبی بهره مند گردند.